Офіційний веб-сайт УІНП

ВЕБ-СТОРІНКА "85-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ"

ВЕБ-СТОРІНКА "УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921"

СПЕЦПРОЕКТ "УКРАЇНСЬКА ДРУГА СВІТОВА"

МУЗЕЙ МАЙДАНУ

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

29-30 ЧЕРВНЯ У КИЄВІ ПРОЙДЕ «НІЧ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ»

 

29-30 червня 2017 року з 19.00 до 23.00 у рамках проекту
«Ніч Центральної Ради», у Київському міському будинку вчителя (вулиця Володимирська, 57) відбудуться вечірні театралізовані інтерактивні екскурсії.

 

Автори проекту «Ніч Центральної Ради» – студенти історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, творче об’єднання «Ніч в Університеті».

Інтерактивні екскурсії-вистави, у яких братимуть участь більше, ніж півсотні акторів, відбудуться за підтримки Українського інституту національної пам’яті в рамках заходів із відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

 

«Ми показуємо історію доступно – живою і простою.  У будівлі Центральної Ради на наших екскурсіях зможете побачити перші добровольчі військові загони Центральної Ради, провідних політичних діячів того періоду, дізнатися про їх роздуми, засідання, створення
Генерального секретаріату тощо. За один вечір ми плануємо провести п’ять унікальних екскурсій, а можливо й більше», -  розповів керівник Творчого об’єднання студентів історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка «Ніч в Університеті» Олексій Руденко.

 

Екскурсоводи будуть, каже він, у різних образах: бійці армії Скоропадського, Армії УНР, громадські діячі тих часів та ін. Можна буде побачити і Михайла Грушевського, і Симона Петлюру, і військових діячів 1917 року. Дізнатися про діяльність жандармів, таємної поліції тощо. Більше того, екскурсанти братимуть участь у реконструкції історичних подій.

 

(Фото зі сторінки у Facebook Олексія Руденка)

 

За словами Руденка, ті, хто прийде на екскурсію зможуть не просто споглядати за процесом, а стати частиною історії: «Можемо дати комусь спецзавдання, арештувати, посадити у карцер. Буде цікаво усім».

 

«Ми попросили підтримати нас Український інститут національної пам’яті, адже Інститут може посприяти своїм авторитетом», – сказав він.

 

Окрім того, ініціатори мають на меті привернути увагу суспільства до проблем Музею Української революції 1917-1921 років. «Нині Музей Української революції хочуть виселити з орендованого приміщення в будівлі Української Центральної Ради, мотивуючи тим, що будинок готується до реставрації. І це на фоні відзначення сотої річниці Революції», – акцентував Руденко.

 

Відзначимо, щодо організаційних питань можна звертатися до керівника Творчого об’єднання студентів історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка «Ніч в Університеті» Олексія Руденка:

 

+380955496788 або https://www.facebook.com/olexiy.rudenko?fref=ts