Офіційний веб-сайт УІНП

ВЕБ-СТОРІНКА "85-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ"

ВЕБ-СТОРІНКА "УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921"

СПЕЦПРОЕКТ "УКРАЇНСЬКА ДРУГА СВІТОВА"

МУЗЕЙ МАЙДАНУ

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

РЕКОНСТРУКЦІЯ МУЗЕЮ: МІСІЯ МОЖЛИВА

Музейний клуб запрошує колег до обговорення питань реконструкції музею.  7 листопада о 16:00 у Національному художньому музеї України відбудеться зустріч з Тетяною Пилипчак (Харківський літературний музей), яка розповість про досвід роботи над проектом реконструкції, розроблений музейною командою та архітектором Олегом Дроздовим.

 

 

 

 

На зустрічі підніматимуться питання, які цікавлять будь-якого музейника:

- Реконструкція музею: з чого починати?

- Візія музею, мета та завдання реконструкції: взаємозв’язок;

- Команда: музей, запрошені фахівці, партнери, волонтери;

- Конкурс: за і проти;

- Нормативно-правова база;

- На «тернистому шляху» реконструкції: рішення в українських умовах.

 

Зазначимо, що цією зустріччю розпочинається цикл обговорень в рамках Музейного клубу.

 

Музейний клуб – це неформальний майданчик для предметного обговорення ключових питань розвитку музейної справи в Україні, засадничих підходів, кращих українських та світових практик, спільний пошук рішень, що уможливлюють розвиток музеїв і музейних фахівців в українських реаліях.

 

Зустріч розрахована для співробітників, волонтерів та партнерів музеїв.

 

“Ми прагнемо створити можливості для вільного професійного спілкування з колегами та фахових дискусій – адже це важливо для індивідуального професійного розвитку і розвитку наших інституцій. Соцмережі, посібники, офіційні заходи – це добре, але вони не можуть замінити вільної розмови «наживо»”, - коментують ініціатори зустрічі.

 

Локація: Національний художній музей України (вул. Грушевського, 6; зустрічі проходитимуть в Лекційній залі, вхід з Музейного провулку). Організатори планують проводити зустрічі щомісяця, з перервою влітку.

 

Вхід вільний! (за винятком спеціальних заходів)

 

Реєстрація тут.

 

Ініціатори зустрічі – Анастасія Гайдукевич (Український інститут національної пам’яті), Катерина Чуєва (Музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків).

 

Співорганізатори:

Національний художній музей України, Український комітет ІКОМ, Український інститут національної пам’яті, фейсбук-група «Музеї. Дискусійний клуб».