Офіційний веб-сайт УІНП

ВЕБ-СТОРІНКА "85-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ"

ВЕБ-СТОРІНКА "УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921"

СПЕЦПРОЕКТ "УКРАЇНСЬКА ДРУГА СВІТОВА"

МУЗЕЙ МАЙДАНУ

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ТРЕТІЙ ФОРУМ «МИ – УКРАЇНЦІ!»

 

 

 

На Третьому Форумі українських патріотичних справ «Ми – українці!» відбувся Історичний турнір «Українська революція 1917–1921 років».

 

 

 

 

 

Форум гостинно приймав Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. У заході взяли участь понад 200 освітян з усіх регіонів України. Учасники обговорили актуальні проблеми національно-патріотичного виховання, політики національної пам’яті як чинника виховання дітей та молоді, координації зусиль органів влади і громадських ініціатив у цій сфері.

 

Велике зацікавлення педагогів, методистів і вихованців викликала лекція «УПА. Слід в історії», з якою виступив Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

 

У рамках Форуму відбулися тренінги «Усна історія як інструмент національно-патріотичного виховання», «Творча майстерня тренерів програми “З Україною в серці”», дискусійні майданчики «Наукове та навчально-методичне забезпечення військово-патріотичного напряму позашкільної освіти», «Студентська педагогічна практика як ефективний інструмент національно-патріотичного виховання», «Гра “Джура” як системна форма комплексної роботи з учнівською молоддю», презентація Всеукраїнської дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри «Паросток» та інші.

 

Сектор методичної роботи Інституту презентував Збірку методичних рекомендацій до відзначення пам’ятних дат у загальноосвітніх навчальних закладах і настільну гру «Українська революція 1917–1921 років», провів з її допомогою три Історичні турніри.

 

 

Організатори:

Український інститут національної пам’яті,

Інститут проблем виховання НАПН України,

Інститут українознавства МОН України,

Інститут модернізації змісту освіти,

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді,

Міжнародна благодійна установа «Центр національного відродження».