Офіційний веб-сайт УІНП

ВЕБ-СТОРІНКА "85-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ"

ВЕБ-СТОРІНКА "УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921"

СПЕЦПРОЕКТ "УКРАЇНСЬКА ДРУГА СВІТОВА"

МУЗЕЙ МАЙДАНУ

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

У КИЄВІ З'ЯВИЛАСЯ СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА ДО 85-ТИХ РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ

На сітілайтах, метролайтах і білбордах столиці з’явилась соціальна реклама до 85-тих роковин Голодомору 1932-1933 років.

Виготовили і розмістили рекламу Український інститут національної пам’яті, Міністерство інформаційної політики, Київська міська державна адміністрація та Центру досліджень визвольного руху.

 

 

 

 

Візуальна складова цьогорічної інформаційної кампанії до 85-тих роковин Голодомору включає символічні образи. Серед яких: український військовий на тлі Меморіалу пам’яті жертв геноциду, свіча-куля та дівчинка з колосками.

 

 

Об’єднує ці символи цьогорічне гасло «Ми пам’ятаємо! Ми сильні!».

 

Голова Інституту Володимир В’ятрович коментує: «Руки дитини, яка двадцять років тому вперше запалила свічу пам’яті, стали руками солдата, які тримають автомат, захищають батьків. Очі, які тоді вмивалися сльозами від розповіді бабці про пережите у 1932–1933 роках, нині впевнено дивляться на ворога через приціл. Нація, яка в минулому єдналася в хвилини вшанування померлих у часи Голодомору, об’єдналася, аби захистити своє майбутнє, і створила потужну армію. Скорбота за вбитими предками дає сили захищати себе і нащадків».

 

Завантажити соціальну рекламу до 85-тих роковин, можна за посиланнями: для друку і для соціальних мереж.

 

 

Нагадаємо, 24 листопада відбудуться загальнодержавні жалобні заходи до 85-тих роковин Голодомору. О 16:00 пройде загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої українці вдома та по всьому світу запалюватимуть свічки пам'яті у себе на вікнах чи біля меморіалів Голодомору.

Перегляньте проникливе відео «Де би ти не був…» до 85-тих роковин Голодомору за посиланням. Соціальний відеоролик знятий Young&Hungry Production за підтримки Міністерства інформаційної політики та за участі Українського інституту національної пам’яті і Центру досліджень визвольного руху.