|
ЗАХОДИ З ВІДЗНАЧЕННЯ В КИЄВІ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ 2017 РОКУ
Програма з відзначення Дня Гідності та Свободи у Києві.
18 ЛИСТОПАДА 16:00 – 18:00
18:00
21 ЛИСТОПАДА 09:30 – 11:00
11.00 – 12:00
12:00
Майдан: ландшафти пам’яті
Ця виставка – про особливу подію, що змінила життя всіх українців і нашої країни. Вона продовжує змінювати. Життя інших країн – також. Але виставку не присвячено всім цим змінам. Вона – саме про Майдан, його діячів і простих громадян. Про Небесну Сотню, про наші з вами розчарування та надії, втрати й перемоги. Про великий крок на нашому шляху.
Майдан Незалежності.
14:00 – 16:00 Презентація книги Українського інституту національної пам'яті "Майдан від першої особи. Регіональний вимір". Третій випуск серії відтворює події місцевих майданів. Під час революції столиця перебувала в епіцентрі уваги, а як відбувалися протестні рухи в областях – відомо не багато. Упорядники збірника взяли за мету показати Майдан як загальноукраїнське явище. Випуск складається з 25 розділів – за кількістю регіонів України. Цього року виходить перша його частина, до якої увійшли регіони починаючи від Автономної Республіки Крим до Луганської області. У презентації книги візьмуть участь науковці та викладачі вишів, які збирали свідчень у регіонах, а також очевидці. Київська міська рада.
16:00 – 21:00
1 - 20 ГРУДНЯ Виставка "Серцебиття". “Проект про пам'ять і повагу один до одного. Про нову Україну та заплановані, але нездійснені, мрії. Про серцебиття та пульс кожного з нас у часи пошуків сеансів і істини. Серцебиття сучасників, новонароджених і тих, хто ще має з'явитися з іншими ідеями. Пульс суспільства виявляється через підвішену одежу, яка застигла між стелею і підлогою виставкового залу. Це речі з секонд-хенду. Вони пронумеровані, та одночасно вони однакові для всіх. Такі самі цифри є поруч із роздрукованими портретами людей, які були на Майдані. Це образна й художня присвята і тим, кого вже немає з нами поруч — людям, які ніколи не повернуться. Але їхнє існування продовжується в згадках про них. Одежа — це "тіло", де ми ховаємо свої секрети назавжди. Споглядаючи її, ми й самі перетворюємось у міф. Залишається питання — чи згадають нас через 100 років”, — Антон Логов, автор проекту. ТЦ Globus – 2. Майдан Незалежності, 1.
ОРГАНІЗАТОРИ І ПАРТНЕРИ: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції Гідності; Український інститут національної пам’яті; Благодійний фонд "Майдан Гідності”; Міністерство культури України; Львівська обласна державна адміністрація; Печерська районна у місті Києві державна адміністрація; Оболонська районна у місті Києві державна адміністрація; КП УЗН Печерського району м. Києва, КПУЗН Оболонського району м. Києва, Департамент містобудування та архітектури.
Подія заходів у fb за ПОСИЛАННЯМ |