Офіційний веб-сайт УІНП

ВЕБ-СТОРІНКА "85-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ"

ВЕБ-СТОРІНКА "УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921"

СПЕЦПРОЕКТ "УКРАЇНСЬКА ДРУГА СВІТОВА"

МУЗЕЙ МАЙДАНУ

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Новини проекту "Музей Майдану"

 

Ігор Пошивайло публічно відзвітує про те, що зроблено на посаді генерального директора Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності: аналіз у межах Стратегії розвитку закладу на 2016–2017 роки.

 

 

Представники Українського інституту національної пам’яті та Національного музею Революції гідності розповіли про побачене у кращих меморіалах та музеях складних історій Бельгії, Нідерландів, Франції, які вони відвідали з 4 по 10 червня, у рамках програми «Ознайомча поїздка щодо створення Музею Майдану».

 

 

Публічний звіт колективу Національного музею Революції гідності за результатами ознайомчої поїздки до музеїв Франції, Бельгії та Нідерландів.

 

14 червня, 10:00 – 11:00, Український кризовий медіа-центр, Український дім на Європейській площі (Київ, вул. Хрещатик, 2).

 

 

Команда українських істориків та музейників досліджує десять найкращих меморіалів і музеїв складних історій Бельгії, Нідерландів, Франції.

 

Як написав на своїй сторінці у Facebook очільник Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло, команда вже вирушила «у пошуки музею, який належно зберігає, інтерпретує і презентує історію та пам'ять».

 

Панахида за Героями Небесної Сотні та борцями за незалежність України переноситься на 13:00. Місце без змін: Алея Героїв Небесної Сотні біля каплички і Хреста.

 

«Запали вогонь пам'яті», запалення лампадок вздовж Алеї Героїв Небесної Сотні, відбудеться за планом з 17:00.

 

 

18–21 лютого запрошуємо вшанувати відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на  Майдані (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

 

 

 

 

24 січня Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності та Український інститут національної пам’яті презентували інформаційно-навігаційні стенди «Місцями Революції Гідності» та підвели підсумки року діяльності новоствореного меморіально-музейного комплексу.

 

Впродовж 2016 року Національний музей Революції Гідності отримав статус національного, керівника, команду, фінансування на 2017 рік, розробив стратегію розвитку на наступні 5 років, подав дві заявки на грант від Посольського фонду США. Паралельно команда брала участь у конференціях і дискусіях, продовжувала наукову діяльність, опрацювання й примноження своєї колекції, та  реалізувала близько 40 культурно-освітніх заходів і проектів.

 

24 січня, 10:30: площа перед Українським домом – бліц-презентація інформаційно-навігаційних стендів «Місцями Революції Гідності».

 

24 січня, 11:00: Український кризовий медіа-центр, Український дім – публічний звіт/ підсумки року діяльності новоствореного Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності й аналіз викликів, які стоять перед ним.

 

Стенди «Місцями Революції гідності» – це перший крок до навігаційної системи місць, де відбувались революційні події 2013-2014 років.  Вони є результатом спільної праці Національного Музею Революції гідності та Українського інституту національної пам’яті за підтримки Київської міської державної адміністрації.

 

 

31 серпня відбулося перше засідання комісії конкурсу на посаду генерального директора Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції гідності.