Офіційний веб-сайт УІНП

ВЕБ-СТОРІНКА "85-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ"

ВЕБ-СТОРІНКА "УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921"

СПЕЦПРОЕКТ "УКРАЇНСЬКА ДРУГА СВІТОВА"

МУЗЕЙ МАЙДАНУ

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Як перейменувати вулицю

В умовах війни топоніміка перестала бути питанням лише гуманітарної політики. Тому в Уряді створили посібник для сільських, селищних і міських рад про те, як перейменовувати вулиці. Юристи описали процедуру, а історики біографії осіб,  які боролись проти української державності та чинили злочини проти прав людини. 

ЯК ПЕРЕЙМЕНУВАТИ ВУЛИЦЮ

 Як перейменувати вулицю. Правові засади перейменування вулиць, провулків, проспек­тів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території населених пунктів: Методичний збірник / Український інститут національної пам’яті, Чернігівська обласна державна адміністрація, Чернігівська обласна рада, Чернігівська міська рада, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів дер­жавної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій; Упоряд.: С. В. Бутко, Н. М. Мужикова . – Київ-Чернігів: 2014. – 122 с.

Методичний збірник підготовлено на виконання Указу Президента України «Про деякі заходи щодо унормування питань опису, порядку використання і захисту державних символів України» від 23 серпня 2014 р. № 667/2014, Указу Президента України «Про до­даткові заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років в Україні» від 12 червня 2009 р. № 432/2009; доручення віце-прем’єр-міністра України О. М. Сича від 26 червня 2014 р. №1/10-1715.

 

Також для уваги зацікавлених  спеціальна інфографіка-алгоритм “Як перейменувати вулицю” та вибрана інформація про перейменування.